نتیجه  

یه نتیجه ای گرفتم برای پست قبل اونم اینه ک پسرای عقب مونده ی ذهنی احتمالا تو دانشگاهای برتر کمترن...
بخاطر اینکه با این مغزای معیوبم سرو کله نزنم باید برم اونجا...
اونجام هستن صد در صد...
ولی ب احتمال زیاد پسرای دانشگاهای برتر انقد غرور دارن ک از این اداها در نیارن و سرشون تو کار خودشون باشه...
حداقل بلدن دو تا دو تا میشه چند تا :/
بی ربط ب پست:من امشب تا 11 بیدار میمونم اومدی اومدی نیومدی تا یک هفته کار ندارم باهات :/ قول دادی مث اینکه-____-

ادامه مطلب  

استقلال درباره سوپرجام کوتاه نمی‌آید  

 استقلال برای اثبات حقانیت خود لایحه دفاعی جدیدی را ارایه کرده است. باشگاه استقلال از آنجایی که به این نتیجه رسیده لایحه دفاعی گذشته نتوانست کمیته انضباطی را برای برگزاری بازی متقاعد کند، لایحه ی جدیدی در دفاع از خود ارایه کرده است.
علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف این خبر را تایید کرد.
گفتنی است در صورتی که دفاعیات باشگاه استقلال منطقی باشد و کمیته استیناف رای به برگزاری بازی دهد سازمان لیگ برتر موظف به برگزاری این بازی است. اینکه گفته م

ادامه مطلب  

زندگی رتبه های برتر!  

داشتم یه کلیپ از مصاحبه ی صداو سیما با رتبه های برتر سال 96 کنکور ک بهشون زنگ زده بودن و خبر داده بودن ک رتبشون اینطوری شده و عکس العملشون چجوری بود و با مامی و خواهری میدیدم!
بعد خواهرم یهو میگ ک یعنی زندگیه اینا چجوری بوده دوست دارم بدونم!
اونوخ من: هیچی شبا نون و پیاز میخورده با چراغ نفتی درس میخونده و اینها در حالی بوده ک تو زمین کشاورزی میکرده...
خواهرم :|
من:خدایی چرا ازشون یه غول ساختین برای خودتون؟نشسته درس خونده حالا چ کم چ زیاد تسلطش در ح

ادامه مطلب  

کلیپ ویدئویی جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت  

 

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت


24

محورهای جشنواره سرویس ها و خدمات الکترونیک سلامت نرم افزارهای رایانه ای وب سایت و وبلاگ اطلاع رسانی، آموزشی سامانه های هوشمند سلامت بازی های رایانه ای تلفن همراه شبکه های اجتماعی هنرهای دیجیتال بخش جنبی شتاب دهنده برتر سلامت دانشگاه ها، سازمان های مردم نهاد و دستگاه های برتر در حوزه تولید رسانه های دیجیتال سلامت شرکت برتر در حوزه تولید رسانه های دیجیت

ادامه مطلب  

رنکینگ (Ranking)  

Ranking rateرنکینگ ریتینگ در قسمت "مجموعه" شامل لیست 10 آیدی برتر به لحاظ امتیاز (ریتینگ) ؛ در پایان هر دوره ی 30روزه به نفرات 1تا3 این رنکینگ هدایایی داده میشود (به شرح زیر:)نفر اول: یک آیدی با شماره سه رقمی (به انتخاب ادمین) + تعداد نامشخصی پورس + بین 3تا7 روز توقف ریتینگ
نفر دوم: تعداد نامشخصی پورس + بین 3تا7 روز توقف ریتینگنفر سوم: تعداد نامشخصی پورس Ranking purseرنکینگ پورس در قسمت "مجموعه" شامل لیست 3 آیدی برتر به لحاظ دارایی پورس (3 آیدی ثروتمند ویکسا) 

ادامه مطلب  

اثر تلاش  

یعنی خوش به حال دیگران. انگاری خدا به این ها نگاه ویژه کرده. تازه ببین چه قدر امکانات دارن. خوب اگه خدا به من هم  استعداد می داد و این همه امکانات، من هم فوق العاده می شدم. قسمت این هست که من این شکلی باشم و با قسمت که نمیشه جنگید.
درسته با قسمت نمیشه جنگید، اما قسمت را چه کسی به وجود می آره؟
خود ما هستیم که تعیین میکنیم، فردایمان چگونه باشد. خودمان تعیین میکنیم، که ده سال دیگه همین جایی باشیم که الان هستیم و یا ده سال جلوتر از این جایی که امروز ای

ادامه مطلب  

او خود گوید رسولم  

ولو گویم رسولم 
رؤیا نامد فضولم
وحی ببوده نقل من
بس برتر از عقل من
اگر بودند خیالات
می چشیدم مکافات 
از وسوسه دست بدار
ورنه آیدت سخت دمار
هر کو نازد به علمش
عاری شمار ز علمش
هرکو نازد به علمش
عاری شمار ز حلمش
یعنی دانش جاهلی
با دعوی عالمی
گر بخیال کبیر است
ابجدخوانی صغیرست
مگر آرد حق براه
ترک بکرده اشتباه
پی باب چند کافر
چنین شده گند داور
سروش دارد او لقب
شاید گردد بولهب 

ادامه مطلب  

رهایی  

زندانی نیست در بیرون که زندان بیرون ،تنها جسم را به اسارت نگاه داشته و اندیشه همچنان ازاد و رهاست ،رهایی از زندان بیرون رها گشتن نیست که رهایی یعنی  از بند وابستگی عاطفی ،پاکسازی  و خلق نکردن انرژی‌های منفی ،ارتباط با خود برتر،جذب جفت روحی،کنترل خشم و رها گشتن از خودی است، که در زمان است و به تمنای زنجیر کشیدن خویش ،رها از قفس این زندان .و این قفس اگر در خدمت بال گشودن باشد،چه وسعت بی انتهای آسمانی است
رضا5/31

ادامه مطلب  

علت باخت استقلال به پارس جنوبی جم  

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد.
در این دیدار غیبت فرشید باقری، ‌‌‌‌‌‌‌‌عدم آمادگی دانشگر در پست هافبک دفاعی و روز بد علی کریمی دست به دست هم دادند تا آبی‌ها مقابل پارس جنوبی جم بازی را واگذار کنند.
استقلال با گل به خودی آرمین سهرابیان مقابل پارس جنوبی جم تن به شکست داد

ادامه مطلب  

 

علی‌رغم تمام احترامی که برای شخص خودم قائلم، نمی‌توانم زندان‌بان‌ها را به چشم موجودات برتر نگاه نکنم. آگاهی از این که در حصار هستی، مثل سمی است که به تدریج اثر می‌کند و شخصیت آدم را به کلی عوض می‌کند. این مهم‌تر از یک تغییر روانی است، عقده‌ی خودکم‌بینی نیست. بلکه یک جریان طبیعی غیر قابل اجتناب است. وقتی که رمانم را درباره‌ی گلادیاتورها می‌نوشتم، همیشه متعجب بودم که برده‌های رومی که تعدادشان دو سه برابر مردان آزاد بود، چرا ارباب‌های

ادامه مطلب  

ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد خوزستان  

 
وینفرد شفر در ورزشگاه آزادی برای شکست فولاد و دومین پیروزی فصل تیم خود را روانه میدان می کند.
 
 شاگردان وینفرد شفر در هفته پنجم لیگ برتر برابر فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی به میدان می روند تا آخرین دیدار خود را پیش از مسابقه با السد در لیگ برتر برگزار کنند.
مهدی رحمتی در این دیدار نیز احتمالا نفر اول استقلال خواهد بود و زوج منتظری و دانشگر در خط دفاعی به میدان می روند. خسرو حیدری در این دیدار احتمالا دفاع راست استقلال خواهد بود و آرمین سه

ادامه مطلب  

10 میوه برتر برای مقابله با پیری  

اگرچه برای بسیاری از ما چشم اندازی ناخوشایند است، اما هیچ انسانی راه فراری از پیری ندارد. اما آنچه در سال های پیش از پیری انجام می دهید می تواند اثر چشمگیری بر کیفیت زندگی شما در این دوران داشته باشد.
به گزارش گروه سلامت عصر ایران به نقل از "هلثی فود ویژن"، رژیم غذایی یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر شرایط بدن انسان است. مصرف میوه ها و سبزیجات تازه یکی از گزینه های اصلی ارتقا سلامت محسوب می شود و می تواند از پیری زودرس جلوگیری کند. در ادامه با برخ

ادامه مطلب  

اسم مستعار  

در 18 سالگی برای یک هفته نامه ی محلی، گزارش های اجتماعی می نوشتم. وقتی در پایان سال، گزارش من به عنوان گزارش برتر اجتماعی انتخاب شد و خبر آن را خواندم، به صندلی ام تکیه دادم، نفسی عمیق کشیدم و لبخند زدم. خوشحالیِ آن لحظه را با همه ی وجودم به خودم هدیه کردم که راه دشواری را برای رسیدن به آن نقطه پشت سر گذاشته بودم. چون مادرم که همیشه توهم لطمه خوردنِ هرچیزی به درسمان را داشت، سد بزرگی رو به روی من بود و اجازه نمی داد به کاری که علاقمندم مشغول باشم.

ادامه مطلب  

کاوه رضایی به کلوب بروژ پیوست  

 
انتقال با رکوردشکنی برای شارلروا؛
 
ستاره استقلالی شارلروا با عقد قراردادی چهار ساله به تیم قهرمان ژوپیر لیگ بلژیک پیوست.
 
 کاوه رضایی که یک سال قبل از استقلال تهران به شارلروا رفت، در این تیم بلژیکی عملکرد درخشانی ارائه داده بود و سومین گلزن برتر فصل قبل ژوپیر لیگ شد، امروز قراردادی رسمی با باشگاه کلوب بروژ امضاء کرد.
این مهاجم ۲۶ ساله پس از دوران موفقیت‌آمیزی که در استقلال داشت  بخصوص در لیگ برتر و به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا سال قبل

ادامه مطلب  

معيارهاي اساسي انتخاب همسر  

معیارهای اساسی انتخاب همسر
دختر و پسر قبل از ازدواج باید بیندیشند، با چه کسی ازدواج کنند؟ همسرش باید دارای چه صفات و خصوصیاتی باشد؟ ملاک انتخاب برتر چیست؟ و همسر باید چه ویژگیهایی داشته باشد تا زندگی زناشویی آنها مستحکم باشد؟
برای پاسخگویی به پرسشهای فوق به معیارها و شرایط انتخاب همسر ایده‌آل اشاره می‌کنیم:
1- ایمان به خدا و دینداری
زوجین باید پایبند به ارزش‌های الهی و دینی باشند و به وعده‌ها و تعهدات خویش نسبت به همدیگر عمل نمایند.مردی

ادامه مطلب  

چگونه در زیباکنار زمین بخریم  

نکات مهم جهت خرید زمین زیباکنار :
اگر زیباکنار را به عنوان منطقه مورد نظر خود برای خرید زمین انتخاب کرده اید، بابت این انتخاب هوشمندانه به شما تبریک میگوییم. بطور کل بگویم که زیباکنار به دلیل جاذبه های گردشگری و موقعیت توریستی و همچنین آب و هوای فوق العاده ای که دارد میتواند جزو گزینه های برتر در انتخاب یک زمین باشد.
اما با همه این اوصاف چنانچه خرید زمین در زیباکنار را به هدف تجاری یا هر هدف دیگری میگیرید. به هدف خود در خرید زمین دقت کنید که آ

ادامه مطلب  

مظفری‌زاده: پنالتی استقلال گرفته نشد  

نقد داوری استقلال- فولاد
مظفری‌زاده: پنالتی استقلال گرفته نشد
کارشناس داوری فوتبال ایران اعلام کرد کوپال ناظمی تنها در یک صحنه بازی استقلال و فولاد مرتکب اشتباه شده است.
 
سعید مظفری‌زاده در گفت‌وگو با "ورزش سه" درباره قضاوت کوپال ناظمی در دیدار تیم‌های استقلال تهران و فولاد در نخستین مسابقه هفته پنجم لیگ برتر که به تساوی بدون گل انجامید، توضیحاتی ارائه داده که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:
* دقیقه 31 توپ ارسالی وریا غفوری به محوطه جریمه

ادامه مطلب  

کسب رتبه برتر در مسابقات قرآنی مرحله کشوری  

 
کسب رتبه دوم نهج البلاغه کشور
 
کسب رتبه دوم کشور در رشته نهج البلاغه توسط حسین فلاحی زاده از آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد؛ دانش آموز حسین فلاحی زاده دانش آموز پایه دهم از دبیرستان علوم و معارف اسلامی ناحیه دو خرم آباد، موفق به کسب رتبه دوم کشور مسابقات قرآن ،عترت ونماز در رشته نهج البلاغه شد.
روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد، کسب این عنوان ارزشمند را به دانش

ادامه مطلب  

اخبار (آخرین بروزرسانی این قسمت 1شهریور)  

_در 1شهریور97 بازی سنگ کاغذ قیچی در ویکسا اضافه شد._در 30مرداد97، 6 روز توقف ریتینگ برای ID1457 و 3روز توقف ریتینگ برای ID3636 اعمال شد._ در 26مرداد97 آیدی ID2161 به لول بتا+ ارتقا پیدا کرد._در 20مرداد97 آیدی ID1023 به آیدی لول بتا+ ارتقا پیدا کرد._ هدایای ادمین به 3نفر برتر رنکینگ ریتینگ؛ هدایای نفر اول: ID300 , 100$ ، هدیه نفر دوم: $75 ، هدیه نفر سوم: $40_ نتیجه رنکینگ ریتینگ در 12مرداد97: نفر اول ID1457 , نفر دوم ID3636 , نفر سوم ID1629_ نتیجه لیست مدعیان انتخابات سوپرمدیری در 12مرداد97 : ID

ادامه مطلب  

1944......  

  سلام
برای افراد زیادی پیش میاد که دلبسته فیلم دیدن هستند و ژانرهای گوناگونی را رصد می کنن..
من خودم به فیلم های جنگی بیشتر علاقه دارم ...
نمی دونم چه حسی تو وجود منه که دلبسته این ژانر هستم..شایدم گذشتگان من جنگجو بودن
و این ژن جنگ طلبی به من رسیده...روحشون شاد..
 حالا یه فیلم می خوام معرفی کنم که من دوستش دارم..فیلمی که به دور از صحنه ها و تم های
آمریکایی و هالیوودی هستش.. 
این فیلم درباره کشور استونی در جنگ جهانی دوم هستش که بخشی از مردمش طرفدار


ادامه مطلب  

ويزه برنامه عفاف و حجاب مركز 2ساوه  

خواهرم،حجاب نشانگر زیبایی روح و اندیشه توست.
همزمان با گرامیداشت روز عفاف و حجاب در مركز فرهنگی و هنری 2ساوه به اجرای فعالیتهای مرتبط با این موضوع وحضور اعضا دختر و پسر  در تارخ های  97/4/21 و 97/4/23 پرداختیم .
ابتدا  شخصیت فاطمه زهرا(س) را به عنوان الگوی زن مسلمان به صورت كتبی و حضوری معرفی كردیم و با معرفی كتاب لباسهای محلی پوشش كشورمان را در دوره های مختلف برای اعضا گفته و كتاب فاطمه الگوی حیات را ،با اعضا نوجوان دختر  بحث كردیم -همینطور برای تر

ادامه مطلب  

شركت اوچـين گستر هيركانيان ( ثبت ٧٢٥٠)  

درباره شرکت ایزوگام شرق رویـا
پیدایش صنعت ایزوگام
ساخت و ساز مسکن همواره طولانی‌ترین و پیچیده‌ترین طرح تحقیقاتی بشر بوده است. انسان برای تدارک مکانی امن و آرام برای زندگی همیشه از شیوه‌ها و مواد گوناگونی بهره گرفته است تا بر عوامل جوی فائق آید. 
در ایران با توجه به اقلیم‌های آب و هوایی و وفور منابع نفتی از چند دهه قبل قیرگونی سیستم متداول عایق کاری رطوبتی بوده است. پیشرفت فناوری روز دنیا باعث شد عایق‌های پیش ساخته بر پایه قیر به دلیل صرف

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

لیست قیمت و خرید کولر گازی گری  

گری به عنوان سازنده ای حرفه ای در میان طرفداران و کاربرانش شناخته شده است. این برند خوش نام و نشان با به کار گیری کیفیت برتر و طراحی طیبا و شکیل در محصولاتش توانسته است دل خریداران را برباید. کولر گازی نیز به عنوان وسیله ای سرمازا در فصل های گرم تابستان و شاید هم اواخر بهار محصولی پرفروش است و عده ی زیادی به فکر خرید کولر گازی می افتند بنابراین لازم است که شما قبل از خرید ابتدا چند برند معتبر در زمینه ی تولید کولر گازی را بشناسید و سپس به خرید و

ادامه مطلب  

تولید میوه در ایران  

یران رتبهٔ اول تولید میوه در خاور میانه و شمال آفریقا را داراست. ایران در سال‌های اخیر، بین ۱۰ کشور برتر تولید میوه در جهان، رتبهٔ هشتم را کسب کرده‌است. تولیدات میوهٔ ایران عبارت‌اند از: گردوی ایرانی، طالبی، هندوانه، نارنگی، مرکبات، کیوی، خرما، گیلاس، انار، پرتقال، انگور و کشمش[۱]
ژان شاردن می‌نویسند که در ایران همان انواع میوهٔ موجود در اروپا وجود داشت و بسی بیشتر، همگی لذیذ. او به گوناگونی زیاد خربزه‌ها، خیارها، انگورها، زر

ادامه مطلب  

کم کم می فهمم تنها چیز مورد علاقه ام، رسیدن به گونه ای فردیت عجیب است.  

به پری_ناز که یک ذره دیر نکته ها رو می گیره می گم طبیعیه که فردا نیای و "کاش" در جمله ام معنی اش این بود که دوست داشتم ببینمت و واقعاً همین طور بود بعد از وویس محبت آمیزش که می گفت امروز رفته سراغم رو گرفته و شبح اپرا گفته نیستم و امیدواره که من خوش باشم و این که فکر می کرده حتماً اون جام و نبودنم هم کاملاً محسوس بوده و جام خالی.
یکی از اذیت کنی های پیام گرفتن و پاسخ دادن به آدم هایی که کم-خیلی کم می بینیم هم رو همین توضیح اضافه ها است.
علی داشت می گف

ادامه مطلب  

دانلود pdf آزمون 2 شهریور 97 قلم چی  

کانال تلگرام
برای دانلود سریع آزمون ها و مطالب سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید.
برای عضویت در کانال اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود آزمون 2 شهریور 97 در تمامی پایه ها به لینک زیر مراجعه کنید 
←دانلود آزمون 2 شهریور 97
 

برنامه آزمون های تابستان 97 (در یک نگاه) - کانون فرهنگی آموزش www.kanoon.ir › Public › Repository دانلود برنامه راهبردی آزمون - برنامه آزمون کانون قلم چی - بودجه بندی آزمون ها. ... کی بود میگفت بیاید رقابت کنیم برای ازمون 2شهریور

ادامه مطلب  

دانلود pdf آزمون 2 شهریور 97 قلم چی  

کانال تلگرام
برای دانلود سریع آزمون ها و مطالب سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید.
برای عضویت در کانال اینجا کلیک کنید
 
برای دانلود آزمون 2 شهریور 97 در تمامی پایه ها به لینک زیر مراجعه کنید 
←دانلود آزمون 2 شهریور 97
 

برنامه آزمون های تابستان 97 (در یک نگاه) - کانون فرهنگی آموزش www.kanoon.ir › Public › Repository دانلود برنامه راهبردی آزمون - برنامه آزمون کانون قلم چی - بودجه بندی آزمون ها. ... کی بود میگفت بیاید رقابت کنیم برای ازمون 2شهریور

ادامه مطلب  

دلایل برتری حضرت علی(ع) بر انبیاء  

از امام پرسید «شما فضیلت بیشتری دارید یا حضرت آدم؟» حضرت فرمود: «خوب نیست که کسی از خودش تعریف نماید» لکن از این جهت که خداوند فرموده است: «نعمت های خدادادی به خود را نقل کنید...  
در روز بیستم ماه مبارک رمضان سال چهلم هجری، آثار مرگ بر چهره امام علی(علیه السلام) ظاهر شده بود. امام به فرزند بزرگش امام حسن(علیه السلام) فرمود: به شیعیانی که جلو درب منزل اجتماع کرده اند اجازه دهید تا بیایند و مرا ببینند. درب باز شد و شیعیان، دور آن حضرت جمع شده و به گ

ادامه مطلب  

مثلث مرگ استقلال  

 
محک الحاجی گرو توسط شفر مقابل فولاد
مثلث مرگ استقلال آماده شکار السد
مهاجم نیجریه ای سه هفته بعد از انتقال به استقلال تهران اولین حضور در ترکیب اصلی آبی های پایتخت را مقابل فولاد تجربه خواهد کرد.
 
 الحاجی گرو مهاجم سابق اوسترشوند سوئد سه هفته قبل با کلی سرو صدا به جمع شاگردان وینفرد شفر در استقلال پیوست تا به عنوان جانشین مامه بابا تیام سنگالی ضعف های موجود در خط حمله را به حداقل برساند.
این بازیکن که تا قبل از حضور در استقلال برای اوسترش

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1