Momson  

  من نیاز به یه اسکچ‌بوک با کیفیت دارم که راحت با همه‌ی مدیممام بریزم سرش. اما عوضش خواب می‌بینم که یه پسرعمو دارم به اسم مامسن که بهم تجاوز می‌کنه و به رو خودشم نمیاره که بهم تجاوز کرده و دختر عمه‌م همون اسکچ‌بوک رویایی رو داره اما به جای این که توش نقاشی بکشه توش شعر می‌نویسه.
  فاک یو دختر عمه
  فاک یو مامسن

ادامه مطلب  

ایران من هرجای بدنت پر از زخم است چگونه تسکینت دهم؟  

تجاوز و چپاول یک سرزمین  فقط به صورت جنگ و درگیری نیست. بی ارزش شدن پول یک کشور
و هجوم کشورهای همسایه به خاک آن برای خرید کالا و ...نیز نوعی تجاوز است.
ایران سرزمین بزرگ آریایی مان اکنون در معرض تهاجم و تجاوز توسط کشورهای به ظاهر دوست
همسایه است‌.
سربازان ناتو به شکل توریست وارد ایران می شوند و اوضاع ایران را از نزدیک رصد می کنند.
مردم درگیر مشکلات و نجات از گرسنگی هستند. برخی مسولین وطن فروش دزد در حال چپاول
سرمایه ی ملی هستند.
وجود دارد خیراند

ادامه مطلب  

نیاز سنجی مشکلات بخش کشاورزی شهرستان اهر  

نظام صنفی کشاورزی شهرستان اهر جهت رفاه حال بهره برداران بخش کشاورزی به جهت وظیفه ذاتی در حمایت از بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان اهر از کلیه کشاورزان و صاحب نظران کشاورزی تقاضا دارد با راهنمایی های خود ما را در جهت پیشبرد اهداف نظام صنفی کشاورزی و توسعه بخش کشاورزی یاری نمایند. 

ادامه مطلب  

قاسمی  

نقش خبرنگاران در توسعه شهر
غلامرضا قاسمی عکاس پیشکسوت شهرستان مرند در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه شهرستان اظهار داشت: متاسفانه فضای رسانه ای این شهرستان به گونه ای است که موجب فرار سرمایه گذاران از این شهر شده است.
وی افزود: خبرنگاران به علت ارتباط مستقیم و بیشتر با سرمایه گذاران، در جریان مشکلات و موانع پیش روی آن ها هستند.
قاسمی تاکید کرد: خبرنگاران و مدیران شهرستان مرند باید دست به دست هم داده و در جهت تشویق سرم

ادامه مطلب  

ثبت نام از متقاضیان شرکت در دوره آموزشی کشت و کار گلخانه ای  

نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان اهر با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی کشت و کار گلخانه ای و پیوند زنی درختان میوه نموده است لذا از کلیه متقاضیان شرکت در دوره های فوق  دعوت می گردد جهت ثبت نام و دریافت راهنمائی بیشتر به دفتر نظام صنفی کشاورزی شهرستان اهر مراجعه نمایند . 

ادامه مطلب  

سیندخت آیا بازهم به صحنه می رود؟  

تجربه ی بسیار زیبای شاهنامه خوانی مهرداد بدیعی با آهنگسازی و تنظیم نیما اردکانی در کنسرت « سیندخت» در اسفند سال گذشته، عوامل بنیاد حماسی فردوسی را برآن داشته است تا بار دیگر با صدای مهرداد بدیعی این کنسرت را به صحنه ببرند.
گمانه زنی ها تاکنون برآن بوده است که این کنسرت که نوازندگان و خواننده ی تک خوان همه از دهه ی هفتاد هستند،این بار در اصفهان به صحنه برود.
استاد میری مسئول بنیاد حماسی فردوسی کلانشهر شیراز در این باره گفت:« سعی ما براین است

ادامه مطلب  

درد خشم  

خشم اصلی  ترین احساس همه زندگیم بود . من خشمگین ترین لحظات زندگیم را می نویسم . تنها بودم و گاهی فکز می کردم دردناکترین احساس زندگی این است که مسخره شوی . من همیشه مسخره می شدم و علت آن را نمی فهمیدم . پیش از تعطیلات نوروز چند سوسک را با مگس کش کشتم ولی آنها هنوز زنده بودند . من آنها را به داخل آتش اجاق گاز انداختم . نمی دانم که آنها زود مردند یا دیر ولی من خاکستر شدن آنها را با لذت نگاه می کردم . در نظرم سوسکها آدمهایی بودند که مرا مسخره کرده بودند.

ادامه مطلب  

راز بی اخلاقی مسلمانان از زبان خواجه نصیرالدین  

راز بی اخلاقی مسلمانان از زبان خواجه نصیرالدین در بغداد هر روز بسیار خبرها می رسید از دزدی، قتل و تجاوز به زنان در بلاد مسلمانان که همه از جانب مسلمانان بود.روزی خواجه نصیرالدین مرا گفت: می دانی از بهر چیست که جماعت مسلمان از هر جماعت دیگر بیشتر گنه می کنند، با آن که دین خود را بسیار اخلاقی و بزرگمنش می دانند؟من بدو گفتم:بزرگوارا! همانا من شاگرد توام و بسیار شادمان خواهم شد اگر ندانسته ای را بدانم.خواجه نصیرالدین فرمود:در اخلاق مسلمانی هر گا

ادامه مطلب  

دیدار اعضای هیئت تیر اندازی بروجرد با فرمانده انتظامی  

دیدار اعضای هیئت تیر اندازی بروجرد با فرمانده انتظامی 
ورزش تیراندازی برای پرسنل ناجا ضروری است
جمعی از ورزشکاران و اعضای هیئت تیراندازی بروجرد با فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند .
به گزارش روابط عمومی هیئت تیراندازی استان لرستان ، جمعی از ورزشکاران تیرانداز و اعضای هیات تیراندازی شهرستان بروجرد با سرهنگ مهدی پورغلامحسین فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار کردند .
در این دیدار صمیمانه، نصرتی رئیس هیئت تیراندازی شهرستا

ادامه مطلب  

معارفه روحانی طرح هجرت روستای نوده انقلاب  

رابط هجرت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از معارفه روحانی جدید روستای نوده انقلاب شهرستان خوشاب توسط رئیس این اداره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار،حجت الاسلام غفوری دراینخصوص گفت: مراسم معارفه روحانی جدید طرح هجرت روستای نوده انقلاب شهرستان خوشاب با حضور مسئولین محلی و اهالی این روستا توسط رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار برگزار شد. 
وی گفت: در این مراسم که در محل مسجدجامع روستای نوده انق

ادامه مطلب  

کرمانشاه پنج، صحنه یا کارتم چه شد؟  

صبح جمعه راه افتادیم طرف جایی به نام دربند صحنه. ظاهرا خوش آب و هوا. صحنه سی چهل کیلومتری از محل اقامت ما فاصله داشت. راندم به سمت همدان و سی دقیقه بعد در شهر کوچک صحنه بودیم. اسمش طنین خوش آهنگی دارد. دربند را خیلی زود یافتیم. شلوغ بود. معلوم است کوردها برای تفریح به آنجا می‌آیند. ماشین را تقریبا نزدیک در ورودی پارک کردیم. هر ماشین برای ورود باید مبلغی می‌پراخت ورودی آن فکر کنم پنج تومان بود. یک کیلومتری پیاده رفتیم تا رسیدیم به رودخانه و شط قش

ادامه مطلب  

سرپرست فرمانداری شهرستان ارومیه منصوب شد  

با حکم استاندار آذربایجان غربی:
 

محمد مهدی شهریاری در ابلاغی، "علیرضا ملامحمدی زاده" را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان ارومیه منصوب نمود.
در متن این ابلاغ آمده است:
 
بسمه تعالی
جناب آقای علیرضا ملامحمدی زاده
سلام علیکم
به موجب این ابلاغ با حفظ سمت، جنابعالی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان ارومیه منصوب می شوید.
امید است در مدت سرپرستی با اتکال به خداوند متعال با بهره گیری از امکانات موجود در چارچوب وظایف قانونی و در راستای اجرای اهداف

ادامه مطلب  

ماجرای یک تجاوز به عنف  

ماجرای یک تجاوز به عنف
 مقدمه:
    دیروز سری به دادگاه کیفری استان زدم. معمولاً ماهانه چند مرتبه به این دادگاه می روم و به تبادل نظر و هم فکری با همکاران محترم و باسابقه قضایی در این دادگاه می پردازم، معمولاً این نشست ها ثمرات خوبی را به همراه داشته است. در این مراجعات، به ندرت اتفاق افتاده که پیگیر نتیجه و سرانجام پرونده هایی باشم که به آنها رسیدگی کرده و با قرار مجرمیت و کیفرخواست به دادگاه کیفری استان فرستاده ام و یا پرونده هایی که در جری

ادامه مطلب  

بیت اله احمدی در دیدار با فرماندار ویژه مرند:  

بیت اله احمدی در دیدار با فرماندار ویژه مرند:
برخی از مدیران مرند در فضای رسانه مفقودالاثر هستند
خبرنگاران مقصر اصلی وضعیت فعلی مرند هستند
بیت اله احمدی خبرنگار باسابقه با انتقاد از عدم همکاری برخی مسئولان شهرستان مرند با رسانه ها، آن ها را مفقودالاثر رسانه ای عنوان کرد و گفت: مقصر اصلی وضعیت فعلی و بحرانی مرند، خبرنگاران هستند.
بیت اله احمدی خبرنگار خبرگزاری مهر در شهرستان مرند، در نشست هم اندیشی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان با داود گ

ادامه مطلب  

 

بسم الله الرحمن الرحیم
به اطلاع مردم شریف و ارادتمند به خاندان عصمت و طهارت (ع) شهرستان نیشابور میرسانیم ؛
مراسم تشییع پیكر شادروان خادم الحسن ع حاج على سرفرازى (از بنیانگذاران هیئت امام حسن مجتبی ع)
فردا دوشنبه ١٣٩٦/١١/٣٠
ساعت ٩ صبح از مقابل هیئت امام حسن مجتبی (ع) انجام میگردد.
مراسم وداع دوستان و هم هیئتى ها با آن عزیز سفر كرده فردا ساعت ٨ صبح در محل هیئت انجام میشود.
خدمتگزاران هیئت امام حسن مجتبی ع شهرستان نیشابور

ادامه مطلب  

انتصاب رئیس هیئت تیر اندازی شهرستان چگنی  

انتصاب رئیس هیئت تیر اندازی شهرستان چگنی
آیین انتصاب مسئولین هیئت های ورزشی چگنی در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چگنی، مراسم انتصاب مسئولین هیئت های ورزشی این شهرستان با حضور ترابی نژاد فرماندار ، حیدری رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان چگنی در فرمانداری برگزار شد.
در این مراسم فرماندار چگنی با بیان معضلات و مشکلات حوزه ورزشی این شهرستان گفت: ورزش در سلامتی جسمی، رو

ادامه مطلب  

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آباده  

در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آباده که به ریاست مهندس اسدالهی فرماندار شهرستان و سایر اعضا تشکیل گردید مسائل و مشکلات 5 واحد صنعتی و معدنی  مورد بررسی قرار گرفت .
سلیمانپور رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان آباده  با اعلام این خبر افزود یکی از اولویت های کاری این اداره رصد و پایش واحد های تولیدی شهرستان و بررسی مسائل و مشکلات  آن ها می باشد  که در همین راستا  کارگروه رفع موانع تولید به طور منظم و عمدتاً در بازه زمانی 15 ر

ادامه مطلب  

ساماندهی بیش از 430 مداح و هیئت مذهبی سبزوار در سامانه طوبی  

کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از ساماندهی بیش از 430 مداح و هیئت مذهبی در سامانه طوبی این اداره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار،مهدی برغمدی با اعلام این خبر گفت: با آغاز طرح ساماندهی مداحان و هیئت های مذهبی در سامانه طوبی سازمان تبلیغات اسلامی،بیش از 430 مداح و هیئت مذهبی شهرستان سبزوار در این سامانه ثبت گردیدند.
وی گفت: در این طرح که از خرداد ماه سال جاری توسط واحد تشکل های دینی اد

ادامه مطلب  

مهرداد بدیعی تیتراژ تله فیلم حرارت خاک به کارگردانی سامان نیک پندار را می خواند  

تله فیلم « حرارت خاک» به کارگردانی سامان نیک پندار ، هنرمند جوان عرصه ی تئاتر جنوب کشور ،قرار است با محوریت مشکلات و دغدغه های جنوب و البته کشور، برای جشنواره ی مهر آماده شود.
سامان نیک پندار، متولد ۱۳۷۲ در شهرستان اهواز است که قریب به سه سالی هست که در عرصه ی تئاتر و تله فیلم بصورت حرفه ای کار می کند . او تا کنون تئاترهای گوناگونی را در شهرهای مختلف کشور به صحنه برده است .وی کارگردانی گروه های تئاتر فرداد،سیمرغ،شیدمهر را برعهده داشته است .
در

ادامه مطلب  

حمایت 31 میلیون ريالی به 6 تشکل قرآنی شهرستان سبزوار  

کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از حمایت 31 میلیون ریالی این اداره از 6 تشکل قرآنی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار،مصطفی رحیمی با اعلام این خبرگفت: 6 تشکل قرآنی فعال وابسته به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار مورد حمایت مالی این اداره قرار گرفتند.
وی گفت: در جلسه ای که با حضور رئیس و کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد،از خانه های قرآن نسیم فردوس،بیت النور،یاسین،کوثر،خانه حفاظ

ادامه مطلب  

مستندنگاری و تهیه پرونده ثبتی 18 اثر تاریخی شهرستان نهبندان  

سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نهبندان گفت: «پس از بررسی باستان شناسی شهرستان نهبندان در سالهای 1390 تا 1393 تعداد 175 آثار تاریخی جدید شناسایی شده است و تعداد آثار تاریخی شهرستان به تعداد329 اثر افزایش یافته  است.»

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، حسین شبانی سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی نهبندان روز دوشنبه 29 مرداد با اعلام این خبر افزود: «از 175 اثر شناسایی شده در این برر

ادامه مطلب  

خروس نمایشنامه ای از محمد رحمانیان است  

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری آنا، خروس نمایشنامه ای از محمد رحمانیان است که از امروز با کارگردانی پیمان قیاسی، داستان عشق دختری افغان به یک خروس را روایت می کند.
اگرچه نمایش درباره حمله طالبان به افغانستان است اما با نگاهی ضدجنگ به آسیب ها و لطمه های عاطفی و روحی زنان در جنگ ها اشاره دارد.
این اثر نمایشی با بازی زهرا عظیمی، نرگس هزاره، رامین عزیزی، محمد صمدی، عالم صبوری روی صحنه می رود.
مرتضی آقاحسینی مشاور کارگردان و طراح، شهربانو محمد

ادامه مطلب  

آیا مردم در شهرستان سرپل ذهاب دچار بی هنجاری شده اند؟  

قبل از زلزله ویرانگر ۷/۳ ریشتری آبان ماه ۱۳۹۶ ،شهرستان سرپل ذهاب از جمله شهرستان های سبز در زمینه اعتیاد، سرقت، نزاع های دسته جمعی و بصورت کلی آسیب های اجتماعی بود.این شهرستان با توجه به مرکزیت نسبت به سه شهرستان قصرشیرین، گیلانغرب و دالاهو، همواره در زمینه های پزشکی، تجاری، توریستی و...میزبان خوبی بوده است‌ و با توجه به آسفالت جاده پیران و دیگر مراکز توریستی، راه اندازی و تجهیز بازارچه تیله کو و توجه ویژه به نخبگان سیاسی،اجتماعی و... راه ر

ادامه مطلب  

جلسه معارفه هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان که با حضور اعضای هیأت رئیسه جدید و قدیم و کارکنان ا  

ساماندهی  واحد های  فاقد پروانه کسب  ،برگزاری  منظم اجلاس عمومی  اتاق ، آشنایی هر چه بیشتر  اعضای  هیأت مدیره اتحادیه های صنفی  با قانون نظام صنفی و رعایت مراحل قانونی  صدور پروانه کسب  توسط  دبیران اتحادیه  های صنفی از اهم  مواردی  است که بایستی  در اولویت کاری   هیأت رئیسه  جدید اتاق اصناف باشد .خلیل سلیمانپور    در جلسه معارفه  هیأت رئیسه  اتاق اصناف  شهرستان که  با حضور اعضای هیأت رئیسه  جدید  و قدیم  و کارکنان اتاق  در محل   اتاق

ادامه مطلب  

مداح کربلایی مهران بارانی کربلایی احسان رحمت آبادی در ماه رمضان شهر بروات شهرستان بم  

عکس یادگاری کربلایی مهران بارانی
با مداحان اهل بیت ع ذاکرین شهرستان بم

عکس یادگاری مداحان اهل بیت (ع) 
کربلایی مهران بارانی
کربلایی ابوالفضل دهقان 
کربلایی یوسف دهقان 
کربلایی احسان رحمت آبادی 
در شب مراسم هفتگی حسینیه سیدالشهدا بروات (مهدیه پشترود
مرکز دانلود مداحی کربلایی مهران بارانی (بخش بروات-مادحین شهرستان بم.استان کرمان)

ادامه مطلب  

مداح کربلایی مهران بارانی کربلایی احسان رحمت آبادی در ماه رمضان شهر بروات شهرستان بم  

عکس یادگاری کربلایی مهران بارانی
با مداحان اهل بیت ع ذاکرین شهرستان بم

عکس یادگاری مداحان اهل بیت (ع) 
کربلایی مهران بارانی
کربلایی ابوالفضل دهقان 
کربلایی یوسف دهقان 
کربلایی احسان رحمت آبادی 
در شب مراسم هفتگی حسینیه سیدالشهدا بروات (مهدیه پشترود
مرکز دانلود مداحی کربلایی مهران بارانی (بخش بروات-مادحین شهرستان بم.استان کرمان)

ادامه مطلب  

مکرمی:معادن یکی از محورهای توسعه شهر تکاب است  

فرماندار تکاب در نشست کارگروه تعامل فعالیت های معدنی در عرصه های طبیعی، با بیان اینکه معادن یکی از محورهای توسعه این شهرستان است، گفت: به دنبال ایجاد زمینه لازم برای راه اندازی صنایع پائین دستی وابسته به معادن هستیم تا از خام فروشی مواد معدنی و خروج ارزش افزوده جلوگیری شود.
علی مکرمی افزود: در زمان حاضر ماهانه 250 میلیون تا 350 میلیون تومان به عنوان سهم شهرستان از عواید مالیات بر ارزش افزوده فعالیت های معدنی به شهرداری و دهیاری های تکاب اختصا

ادامه مطلب  

نشست رئیس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار با امناء مساجد نوده انقلاب  

رابط هجرت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از نشست رئیس این اداره با مسئولین هیئت امناء مساجد نوده انقلاب خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار،حجت الاسلام غفوری با اعلام این خبرگفت: درحاشیه معارفه روحانی جدید طرح هجرت روستای نوده انقلاب شهرستان خوشاب،رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار با مسئولین هیئت امناء مساجد این روستا به گفتگو پرداخت. 
وی گفت: در این جلسه که درخانه عالم این روستا برگزار شد،حجت

ادامه مطلب  

در بازدید فرماندار آباده از معدن سنگ مرمریت کوه برفی مسائل و مشکلات این واحد معدنی مورد بررسی  

در بازدید  فرماندار آباده  از معدن  سنگ مرمریت  کوه برفی  مسائل و مشکلات  این واحد معدنی  مورد بررسی قرار گرفت .خلیل سلیمانپور رئیس اداره  صنعت،معدن و تجارت   شهرستان آباده با اعلام این  خبر افزود  بمنظور  حل مشکلات معدن مذکور با هماهنگی بعمل آمده فرماندار به اتفاق  فرماندهی نیروی  انتظامی  و رئیس اداره  منابع طبیعی  و آبخیزداری  شهرستان آباده  با حضور در معدن  سنگ کوه برفی ضمن بازدید از  قسمت های مختلف  این معدن  و عملیات اکتشافی  و ا

ادامه مطلب  

پست شماره 76 - care2 petitions  

یکی از چیزایی که اعصابمو خورد میکنه اینه که خبر بد میشنوم و نمیتونم کاری کنم .
همیشه وقتی خبر خشونت خانگی , قتل , تجاوز و حیوون آزاری رو میشنیدم  و میشنوم گر میگیرم و از عصبانیت به بالشتم مشت میزدم.
بیشتر از 1 ساله که با صفحه ای آشنا شدم که امضا جمع میکنه. هر کسی هرجای دنیا وقتی بی عدالتی رو میبینه یک پتشن درست میکنه و توضیح میده که چی شده و این درخواست نسبت به کیه ! با توجه به موضوع یک تعداد امضا کننده نیازمنده . بعد از کسب تعداد امضای مورد نظر تو م

ادامه مطلب  

شهر من  

شهر من شهریست كه كافر پادشاهی میكند
هركسی جایی رسید بر بقیه خدایی میكند
مدیر دلسوز بودجه را خرج عیاشی میكند 
معلم به جای تعلیم شاگردانش را تجاوز میكند
زوجی حین تعهد به همسرش خیانت میكند
یا چرا؟تن های هرزه بر چشمان هوسران حكومت میكند
اینجا بار كج به سمت مقصد تند حركت میكند
در شهر من هر مفت خوری طلب بركت میكند
حرف ناگفته زیاد است ولی زبان بنده گهگاه قفل میكند
شهر من عقده هاش را سر آدم بدبخت خالی میكند
bebakhshid age jaleb nabod vali donyay in roza mesle in neveshte harki harki

ادامه مطلب  

مجتمع کارخانجات کاشی و سرامیک پاسارگاد سرام آباده مورد بازدید سهرابی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ف  

مجتمع کارخانجات کاشی و سرامیک پاسارگاد سرام آباده  مورد بازدید  سهرابی  مدیر کل  صدا و سیمای  مرکز فارس  ، اسدالهی فرمانداری شهرستان آباده و کلیه خبرنگاران آزاد  شهرستان های فارس  قرار گرفت. در این  بازدید  ابتدا  سلیمانپور  رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت  شهرستان آباده ضمن عرض  خیر مقدم  به حاضرین  گفت با توجه به مزیت های  نسبی شهرستان در حوزه  صنعت،معدن بخصوص  معادن  غنی خاک نسوز  احداث صنایع  جنبی  و فرآوری  در دستور کار  اداره صنعت،

ادامه مطلب  

احداث حفاظ نهال تزئینی در پیاده روی مقابل جمعیت هلال احمر شهرستان، در راستای زيبايی بخشی سطح شهر با  

برگزاری اردوی تفریحی داوطلبان در نائین  

اردوی تفریحی داوطلبان در شهرستان نائین به مرحله اجرا در آمد .
ابراهیم عادل زاده نائینی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نائین ، هدف از برگزاری این اردو را تقویت ، مشارکت و انسجام فعالیتهای داوطلبی امدادی عنوان نمود .
وی در ادامه ضمن تشکر از حضور داوطلبان در برنامه های جمعیت ، اهم فعالیتهای اردوئی را  برگزاری مسابقات ورزشی ، توسعه فعالیت خانه داوطلب و جلسه هم اندیشی پیرامون مسائل مطروحه و جاری جمعیت عنوان نمود .
این گردهمائی یکروزه با حضور دا

ادامه مطلب  

حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی درکلاس های قرآن حاشیه شهر  

کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار ازحضور رئیس این اداره در کلاس های قرآن حاشیه شهر خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار،مصطفی رحیمی با اعلام این خبر گفت: رئیس و کارشناس قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سبزوار از کلاس های قرآن منطقه حاشیه شهر بازدید و روند برگزاری این کلاس ها را مورد ارزیابی قرار دادند.
وی گفت: یک دوره کلاس آموزشی قرآن درمسجد علوی محله محروم غرب نیروگاه برق سبزوار درحال برگزاری

ادامه مطلب  

یام  

بازدید خبرنگاران مرند از کاروانسرای یام
جمعی از خبرنگاران شهرستان مرند از کاروانسرای تاریخی و بازسازی شده یام بازدید کردند.
 جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان مرند، به همراه جمعی از مسئولین این شهرستان از کاروانسرای بازسازی شده شاه عباسی «یام» این شهر بازدید کرده و از نزدیک در جریان وضعیت فعلی آن قرار گرفتند.
علی شیخ پور معاون فرماندار ویژه مرند، علی امیری راد بخشدار مرکزی مرند، مهران فرجی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیر جدا

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1